Język: 

Piece do wędzenia

Przyrządzanie i wędzenie przy pomocy HELIASMOKER

W produkowanym przez firmę HELIA SMOKER elektrycznym piecu do wędzenia i przyrządzania z komorą ciśnieniową, można bez trudu i w krótkim czasie przyrządzać gotowe do spożycia specjały, wędzone na gorąco lub zimno. Zaoferuj swym gościom i klientom świeże i niezafałszowane potrawy wędzone. 

HELIA SMOKER Ruszt płaski (na flądry, filety, mięso) HELIA SMOKER Brytfanna HELIA SMOKER Ociekacz tłuszczu

HELIA SMOKER – to wśród elektrycznego sprzętu do wędzenia technologia najwyższej klasy, może być stosowana wszędzie bez konieczności przyłączania do odprowadzenia kominowego lub do okapu wyciągowego. Wystarczy tylko zwykłe podłączenie do prądu i już można zabrać się do wędzenia ...

Certyfikat jakości “Made in Germany”

Nasz sprzęt do wędzenia produkowany jest na najnowocześniejszych maszynach w naszych własnych zakładach oraz jest ręcznie, starannie montowany i kontrolowany.

Zarówno dzięki stałym, dalszym opracowaniom jak i na skutek ścisłej współpracy z wiodącymi instytutami i zjednoczeniami branżowymi gospodarki rybnej i mięsnej, oraz w oparciu o impulsy pochodzące z gastronomii, HELIA SMOKER stanowi wysokiej jakości, optymalnie opracowany piec do wędzenia.

Gwarantujemy najwyższą jakość marki "Made in Germany".

HELIA SMOKER - Räuchergeräte der Spitzenklasse - Made in Germany